Nová služba: unikátna technológia syntézy reči

Spoločnosť si za dobu svojej existencie získala množstvo zákazníkov aj medzi školami, či materskými alebo základnými, ale aj rozpočtovými a príspevkovými organizáciami. So sídlom v Bratislave funguje už päť rokov a teší sa zo slušnej pozície lídra na domácom trhu.

selfie
 
O Galileovi
Zamestnanci tejto spoločnosti využívajú najnovšie technológie a trendy, ktoré chcú tu na Slovensku zaviesť v rámci komplexných služieb, hlavne tých, ktoré sa týkajú informačných technológií. Špecializujú sa na samosprávu, chcú pomôcť obciam a mestám s regionálnym rozvojom, v komunikácii s obyvateľmi, ale aj v spolupráci s podnikateľmi. Hrdia sa tým, že dokázali vytvoriť webové stránky pre všetky hrady a zámky v Čechách, chcú ďalej tvoriť na profesionálnej úrovni a prinášať kvalitné weby.
 
Čo ponúka
Poskytujú kompletný servis, tvoria grafické návrhy, fotografie, školia obsluhu, garantujú právny servis a tiež vyvíjajú nové webové aplikácie ako sú virtuálne prehliadky, panoramatické alebo interaktívne mapy.

megafon
 
Syntéza reči
Zákazníci tejto spoločnosti ako prví na Slovensku majú k dispozícii službu s názvom „unikátna technológia syntézy reči“, čo v preklade znamená, že má schopnosť nahlas prečítať písaný text. Jedinečnosť tejto technológie je v preklade písaného textu do hlasového výstupu, a to online.

Použitie v praxi: ak chce obecný úrad zahlásiť aktuálnu informáciu, vloží ju do svojich stránok a potom môže tento text nechať prečítať nahlas. Môže ísť o nejaké hlásenia úradu, novinky a podobne. Hlas, ktorý to všetko nahovorí, je vytvorený roboticky, ale je na takej vysokej úrovni, že ho nerozoznáte od hlasu skutočného hlásateľa. Nemá žiadny problém s intonáciou, takisto na konci viet dodrží pomlčky. Rozoznávať vie rôzne skratky, napríklad stupne Celzia, metre nad morom a podobne, a to všetko ho naučili systémovo. A ešte bonus: máte  možnosť vybrať si, či chcete počuť hlas ženy alebo muža. Využívať tieto vymoženosti  budú s radosťou určite nielen sluchovo postihnutí ľudia, ale aj seniori. Táto hlasová služba však je už dostupná aj v mobilných zariadeniach, ako sú napríklad tablety či chytré telefóny.