Ženy a svadba

Hovorí sa, že každá z nás sníva po krásnej svadbe už od detstva. Túžime po nádherných šatách, dokonalom mužovi a krásnej svadbe. Niektoré z nás si už od detstva pripravujú aké šaty budú mať na sebe, aké kvety budú výzdobou. Určite ste už aj vy videli také tie americké filmy, kde keď sa ide dievča vydávať, tak vytiahne veľkú knihu. V tejto knihe ma nalepené fotky šiat, výzdoby a všetkého potrebného. Je to také typické americké. Ja osobne nič také nemám ale myslím si, že je to pre ženy prirodzené. Aj ja som už videla krásne svadobné šaty a povedala som si, že tak tie by som chcela mať na svadbe.

svatba

Je to jednoducho v nás. Nehovorím, že v každej ale vo väčšine určite. Keď som bola malá zvykla som sa hrať na nevestu a na to, že mám svadbu. Pre dievčatá je to niečo nádherné vidieť ženu v krásnych bielych šatách. Osobne však neviem, či svadbu chcem. Byť vydatá je veľký záväzok a práve sa nenachádzam v takom období, kedy by som po tom túžila. Je však možné, že za pár rokov sa to zmení. Ak už by som sa ale mala vydávať mám veľmi peknú predstavu o svojej svadbe a myslím si, že dosť netradičnú.

novomanželé

Celkom sa mi páčia svadby na pláži alebo niekde na ostrove. Taktiež vonku na záhrade. Nepáčia sa mi klasické svadby vo vnútri. Jednoducho nič tradičné sa mi nepáči, ani čo sa týka tradícii. Predstavujem si miesto plné kvetov a dobrej hudby. Určite by som tam chcela mať svojich najbližších, len neviem, či by som chcela veľkú svadbu. Osobne sa mi páčia aj svadby kde je iba ženích s nevestou a svedkovia. Je to omnoho intímnejšie a je to len pre vás dvoch. Pri veľkých svadbách sa celý zmysel sobáša stráca starosťami a všetkým okolo. Myslím, že takáto svadba lepšie prehĺbi celý význam svadby a bude to omnoho intímnejšie pre dvojicu. Nech už je to akokoľvek, každá svadba má svoje čaro a každá z nás má inú predstavu.